Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Kazım Karabekire park
21 Kasım 2013, Perşembe - 16:45Kepez Belediyesi, 2B ile ilgili mülkiyet probleminin çözülmesiyle birlikte Kazım Karabekir Mahallesinin, üst yapıyla ilgili hizmet eksiklerini hızlı bir şekilde gideriyor.
Sıcak asfalt hizmetinden sonra bölgenin park ihtiyacı da karşılanıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, 4 Eylül Sitesinin önünde yeni bir park inşa ediliyor.
Bölgede yaşayanların dinlenme, spor ve yeşil alan ihtiyacına cevap verecek olan park, 3 dönümlük alan üzerine yapılıyor.
Bölgeyi güzelleştirecek
Mahallenin şehir kimliği kazanmasına katkı sağlayacak olan parkta, basketbol sahası, açık hava spor aletleri, içerisinde piknik masalarının olduğu üzeri kapalı oturma alanları, çocuk oyun mobilyaları yer alıyor. Bankların da konulacağı parka, çeşitli türde çiçek ve ağaç fidanları dikilecek.
Asfalt ve kaldırım da yapıldı
Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, parkın bu yıl içerisinde hizmete gireceğini ifade ettiler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde Kazım Karabekir Mahallesinde, 1 km sıcak asfalt, 600 metre beton yol, 700 m2 beton kaldırım hizmetleri gerçekleştirildi. Mahalleye, muhtarlık hizmet binası yapılması da yatırım programına alındı.