Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Tütüncünün yabancı konukları
20 Kasım 2013, Çarşamba - 20:28Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle kültürel paylaşım platformu olan Comenius projesi okul ortaklıkları kapsamında, Özel AKEV Ortaokulunun konuğu olarak Antalyaya gelen yabancı öğrenci ve öğretmenler Başkan Tütüncüyü ziyaret etti.
Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle kültürel paylaşım platformu olan Comenius projesi çerçevesinde, proje ortakları Özel AKEV Ortaokulunun konuğu olarak Antalyaya gelen Hollanda, İtalya, Portekiz, Kuzey İrlanda ve Polonyadan 14 öğretmen ve 10 öğrenci, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile bir araya geldi.
Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV) Genel Müdürü Selahattin Çiçek, AKEV Okul Müdürü Güler Yılmaz, Hollanda, İtalya, Portekiz, Kuzey İrlanda ve Polonyadan 14 öğretmen ve 10 öğrencinin yer aldığı ziyaret, Kepez Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti.
Başkan Tütüncü yaptığı konuşmada, yabancı konukları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Türk ve yabancı öğrencilerin tecrübelerini paylaşmalarının önemine dikkat çekti.
Tütüncü, Ortak okul projesi, öğrencilerin kişisel gelişimleri için çok önemli. Bu karşılıklı ziyaretlerin, farklı kültürlerin tanınması ve bilinmesi açısından çok faydalı olacağına inanıyorum. dedi.
Ziyaretin sonunda yabancı konuklar, Başkan Tütüncüye ilgisi için teşekkür ederek, ülkelerinin simgeleri olan hediyeler takdim etti. Başkan Tütüncü de yabancı konuklara çeşitli hediyeler verdi.