Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Kepez Çocuk Meclisi çalışmalarını sürdürüyor
11 Kasım 2013, Pazartesi - 19:01Geçtiğimiz günlerde 2. dönem açılışını yapan ve yeni başkanını seçen Kepez Çocuk Meclisi, Kepez Belediyespor Kulübü binasında bulunan Kepez Çocuk Kulübünde gerçekleştirdiği ikinci toplantısında, bünyesinde bulunan 8 komisyonun başkan ve sözcülerini belirledi.
Antalyada bir ilk olan Kepez Çocuk Meclisi, 2. dönem çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Kepez Çocuk Meclisi, Kepez Belediyesi Çocuk Kulübü`nde yaptığı ikinci toplantısında, bünyesinde bulunan 8 ayrı komisyonun başkan ve sözcü seçimlerini gerçekleştirdi.
Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliğinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımı ile 23 Nisan 2013 tarihinde kurulan Kepez Çocuk Meclisi, 2. dönem açılışının ardından Kepez Belediyesi Çocuk Kulübünde gerçekleştirdiği ikinci toplantısında, komisyon başkanları ve sözcü seçimlerini yaptı.
Kepez Belediyesi Çocuk Kulübü`nde gerçekleşen toplantıda, Basın Yayın, Barış ve Kardeşlik, Kültür-Sanat, Çocuk Hakları, Çevre-Sağlık, Eğitim, Spor ve Yardım Komisyonlarında yer alan 141 asil üyenin katılımı ile komisyon başkanları ve iki sözcünün seçimi gerçekleşti.
Seçimlerin ardından ileriye dönük proje ve fikirlerin paylaşıldığı toplantıda, her ay komisyonlarda görüşülen maddelerin iki ayda bir Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde düzenlenecek olan Kepez Çocuk Meclisinde karara bağlanması kararlaştırıldı.
Toplantının gerçekleştirildiği Kepez Belediyesi Çocuk Kulübünde, 7-14 yaş arasındaki çocukların hafta içi mesai saatlerinde faydalanabildiği; internet, kütüphane, bilardo, tenis, langırt, masa buz hokeyi, mini golf, satranç ve dartın olduğu oyun alanı ile mini sinema köşesi ve kafeterya bulunuyor.