Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Genç Kramponlar Turnuvasının 4üncüsü başlıyor
8 Kasım 2013, Cuma - 01:00Kepez Belediyesinin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği liseler ve ortaokullar arası Genç Kramponlar Futbol Turnuvası 18 Kasımda başlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün talimatıyla organize edilmeye başlanan turnuva ile gençlere, sosyal ortam oluşturulması ve genç yeteneklerin Türk futboluna kazandırılması amaçlanıyor.
Turnuva, Antalya Valiliği, Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Akdeniz Gazetesi işbirliği ile düzenleniyor. Bu kurumlar arasında, turnuvanın organize edilmesiyle ilgili protokol imzalandı.
Müracaatlar başladı
Maçların şölen havasında oynandığı Genç Kramponlar Futbol Turnuvasına, 5 merkez ilçedeki tüm liseler ile Kepezdeki ortaokullar katılabilecek. Turnuvaya katılmak isteyen okulların başvuruları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kabul edilecek.
Turnuvanın açılış töreni ve ilk maçı, 18 Kasım Pazartesi günü saat 10.00da Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında yapılacak. Yaklaşık 20 gün sürmesi beklenen Genç Kramponlar Futbol Turnuvası final maçı ve kupa töreniyle sona erecek.
Turnuva maçları, Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı ile Düden futbol sahasında oynanacak.