Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Ukraynalı öğrencilerden Tütüncüye ziyaret
31 Ekim 2013, Perşembe - 18:59
Kardeş Okul projesi kapsamında, Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesinin konuğu olarak Antalyaya gelen Ukraynalı öğenciler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Kardeş Okul projesi kapsamında, Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesinin konuğu olarak Ukraynadan Antalyaya gelen Alexander Cimnosyum Lisesi öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Kepez Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarete, Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mehmet Atik, okul öğretmenleri ve öğrenciler de katıldı.
Başkan Tütüncü yaptığı konuşmada, Ukraynalı konukları misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kardeş okul projesi kapsamında Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi ve Ukrayna Alexander Cimnosyum Lisesi arasındaki bu karşılıklı ziyaretleri çok anlamlı bulduğunu söyledi.
Ukraynalı ve Türk öğrencilerin, tecrübelerini paylaşmalarının önemine dikkat çeken Başkan Tütüncü, Bu karşılıklı ziyaretlerin, farklı ülkelerin, farklı kültürlerin tanınması ve bilinmesi açısından tüm öğrencilerimize çok faydalı olacağına inanıyor ve temenni ediyorum. dedi.