Son Haberler
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
Kepezde Osmanlıdan Yansımalar
23 Ekim 2013, Çarşamba - 19:33Kepez Belediyesi, Ekim ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliği ile Osmanlıdan Yansımalar adlı sergi düzenliyor.
Kepez Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliği ile geleneksel Türk el sanatlarını Osmanlıdan Yansımalar adlı sergisi ile gün yüzüne çıkarıyor.
25 Ekim Cuma günü saat 14.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde açılışı yapılacak olan sergide, geleneksel Türk el sanatlarını oluşturan Hat, Dokuma, Minyatür, Tezhip, Çini gibi eserler görücüye çıkacak.
EBKMde 25 Ekim Cuma günü açılışı yapılacak olan Osmanlıdan Yansımalar Geleneksel Türk el Sanatları Sergisi, 15 Kasım gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.
Sergi sayesinde geleneksel Türk sanatının günümüz kültürüne katkı sağlanmasını amaçladıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk-İslam toplumunun binlerce yıllık mirasını sergiyle tekrar gün yüzüne çıkarmak istiyoruz. dedi.