Son Haberler
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
Kepezde Göksel Baktagir ve Komşu konseri
21 Ekim 2013, Pazartesi - 19:21Kepez Belediyesinin Ekim ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Göksel Baktagir ve Komşu Grubu Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde konser verecek.
Kepez Belediyesinin Ekim ayı kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde, Türkiyenin önde gelen kanun virtüözlerinden Göksel Baktagir ve Komşu Grubu, 23 Ekim Çarşamba günü EBKMde müzik severlerle buluşacak.
Göksel Baktagir ve Komşu Grubu, 23 Ekim Çarşamba günü saat 20.00 de EBKMde verecekleri konserde, Türkçe şarkıların yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinin müziklerinden oluşan ezgileri de seslendirecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 23 Ekim Çarşamba günü saat 20.00de Göksel Baktagir ve Komşu Grubunun EBKMde vereceği ücretsiz konsere, tüm Antalyalıları davet etti.