Son Haberler
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
Başkan Tütüncü personeliyle bayramlaştı
11 Ekim 2013, Cuma - 03:04Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramı dolayısıyla personeliyle bayramlaştı.
Kepez Belediyesinin geleneksel bayramlaşma töreni başkanlık makamında yapıldı. Başkan Tütüncü, başkan yardımcılarıyla birlikte tüm çalışanlarının tek tek Kurban Bayramını kutladı.
Başkanlık makamında gerçekleşen bayramlaşma törenine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.
Çalışanlarının tek tek elini sıkarak Kurban Bayramını kutlayan Başkan Tütüncü, birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, bayramların her zaman toplumsal dayanışmayı, yardımlaşmayı ve kardeşliği güçlendirdiğini söyledi.
Başkan Tütüncü, Kepezde bayramın sorunsuz bir şekilde kutlanması için zabıta, temizlik ve sağlık işleri ekiplerinin bayram süresi boyunca görev başında olacaklarını vurgulayarak, Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara kavuşmak dileği ile Antalyalıların ve Kepezlilerin Kurban Bayramını kutlarım. dedi.