Son Haberler
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
Tütüncü Altınova Düden Mahallesinde
8 Ekim 2013, Salı - 20:38Altınova Düden Mahallesini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir araya geldiği vatandaşları mahalleye yapılacak hizmetler konusunda bilgilendirdi. Başkan Tütüncü, Mahallede eksiklik olarak görülen oyun grubu ve spor aletlerini bölgeye kazandıracağız. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis üyeleri ve icracı birim müdürleriyle birlikte Altınova Düden Mahallesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tütüncü, vatandaşların istekleri doğrultusunda mahalleye asfalt ve çocuk oyun alanları yapılacağını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncünün Altınova Düden Mahallesine yaptığı ziyarete, Kepez Belediyesi Ak Parti Meclis üyeleri Hasan Demir, Ayşe Güliz Yılman ile CHP Meclis üyesi Binali Doğan, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Ali Acar ve icracı birim müdürleri de eşlik etti.
İlk olarak Altınova Düden Mahallesi Muhtarı Saim Şeni ziyaret eden Başkan Tütüncü ve beraberindeki heyet, mahallenin sorunları ile yapılacak hizmetler konusunda görüş alışverişinde bulundu.
Sorunların çözülmesine büyük önem veriyoruz
Daha sonra mahalleyi gezerek incelemelerde bulunan Başkan Tütüncü, vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşların mahalleleriyle ilgili talep ve sorunlarını dinleyen Başkan Tütüncü, Antalyanın vitrini olan Altınovanın problemlerinin çözülmesine büyük önem verdiklerini belirterek, istekler doğrultusunda mahalleye asfalt ve çocuk oyun alanları yapacaklarını söyledi.
Yatırımlarımız devam edecek
Bölgeye, önceki yıllara göre her sene üzerine koyarak daha fazla yatırım yapıldığını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mahallede eksiklik olarak görülen oyun grubu ve spor aletlerini bölgeye kazandıracağız. Bu yıl geçtiğimiz senenin iki katı kadar bölgeye asfalt döktük. Amacımız her sene bir önceki yılın iki katı kadar asfalt dökmek. Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde inceledik. Onların isteklerine göre de yatırımlarımız devam edecek. dedi.
Mahalle sakinleri de kendilerine gösterdiği samimi yaklaşımdan ve belediye hizmetlerinden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.