Son Haberler
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
Başkan Tütüncü Engelli Sporcular Şenliğinde
8 Ekim 2013, Salı - 20:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilciliğinin Kepez Kent Ormanında ortaklaşa düzenlediği şenliğe katılarak, engelli sporcuların ve ailelerinin mutluluklarına ortak oldu.
30 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında,
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından Kepez Kent Ormanında Engelli Sporcular Şenliği düzenlendi.
Kepez Kent Ormanında düzenlenen Şenliğe, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman, Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Nevin Tunçlu, Engelli Spor Kulüpleri, engelli sporcular ve aileleri katıldı.
Büyük ilgiye sahne oldu
Şenlikte, Engel Tanımayan İş Okulu Folklor Grubunun halk oyunları gösterisi ile Grup Lokomatif Banın verdiği konseri Kepez Kent Ormanını dolduran davetliler büyük bir beğeniyle izledi. Engelli sporcular arasında yapılan voleybol, basketbol, masa tenisi, bilek güreşi gibi müsabakalar da büyük çekişmelere ve ilgiye sahne oldu.
Sosyal hayatta yer almalılar
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü şenlikte yaptığı konuşmada, bu güzel ortamda engelliler ve onların ailelerini misafir etmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Kepez Belediyesi olarak engelli vatandaşların ve ailelerinin sosyal hayatta yer alması için üstün gayret gösterdiklerini söyledi.
Elimizden gelen desteği göstermeliyiz
Sorumluluk makamında olan kimselerin ellerinden geldiğince toplumun önemli problemlerinin çözümüne yönelik gayretler göstermesi gerekliliğine dikkat çeken Başkan Tütüncü, Biz bugün burada sizlere ev sahipliği yaparak bu sorumluluğumuza bir kez daha vurgu yaptık ve bu konuya bir kez daha dikkat çekmiş olduk. dedi.
Önemli olan güzel hizmetlerle gönülleri kazanmak
Bu buluşmanın gerçekleşmesinde Engelliler Spor Federasyonu İl Temsilcisi Nevin Tunçlu nun çok önemli gayretlerinin olduğunu belirten Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: Buradan emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün burada bu etkinliklere katkı koyan herkese teşekkür ediyorum. Önemli olan en güzel şekilde hizmetler üretmek suretiyle gönülleri alabilmektir.
Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Nevin Tunçlu da engellilere yapmış olduğu desteklerden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti