Son Haberler
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
Milli Eğitimden Tütüncüye plaket
5 Ekim 2013, Cumartesi - 20:05İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Antalya eğitimine sağladığı katkılardan dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi verdi.
Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Tütüncünün eğitime verdiği desteği takdirle karşıladıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Gülay, Hangi okuldan, hangi ilçeden talep geldiyse Sayın Başkan, burası benim bölgem değil, farklı belediye var, demeden tüm okullara hizmet götürdü. İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binamızın bahçesini de çevre düzenlemesi çalışmasıyla güzelleştirdi. Eğitim camiası adına eğitime verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ederim. ifadesini kullandı.
Ortaklaşa birçok eğitim projesi gerçekleştirildi
Başkan Hakan Tütüncü de Antalyanın eğitim kalitesinin yükselmesine ve ilçedeki okullaşma oranının artmasına yönelik başarılı çalışmalarından dolayı Gülayı kutladı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile öğrencilere yönelik eğitim, spor ve kültürel alanda birçok ortak proje gerçekleştirdiklerinin altını çizen Tütüncü, eğitim kalitesinin artması amacıyla da okulların hizmet taleplerini yerine getirmeye özel bir önem verdiklerini kaydetti.
Antalya eğitimine destek sürecek
Öğrenciler, ülkenin geleceğidir. anlayışıyla eğitime yatırım yaptıklarını anlatan Tütüncü, Bugüne kadar okullarımızın fiziki alandaki eksiklerinin giderilmesi için 7 milyon liraya yakın harcama yaptık. Sadece maddi alanda değil, İstiklal Marşı okuma, münazara, bilgi yarışmaları, ben tembel değilim, çalışsam yaparım seminerleri, basketbol, futbol, voleybol turnuvaları gibi etkinliklerle de öğrencilerimizin sosyalleşmelerine katkı sağladık. Bundan sonra da bölge ayrımı yapmadan, bir eğitim gönüllüsü olarak Antalya eğitimin yanında olmaya devam edeceğiz. açıklamasını yaptı.
İl Milli Eğitim Müdürü Gülay, daha sonra Antalya eğitimine desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti.
Ziyarete, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Yavuz Gürhan ve Yakup Hoplar da eşlik etti.