Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Varsaka bayram hediyesi
3 Ekim 2013, Perşembe - 17:36Kepez Belediyesi, Antalyanın ilk olimpik yüzme havuzu ve masal parkını inşa ettiği, asfalttan, yeşil alana dört dörtlük hizmet götürdüğü Varsak bölgesinin aile sağlığı merkezi problemini de hayırsever desteği ile çözüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz aylarda Varsak Karşıyaka Mahallesindeki aile sağlığı merkezini ziyaretinde hastalar ve doktorlar, mevcut binanın yetersiz olmasından dolayı bölgeye yeni bir sağlık tesisi yapılmasını istemişti. Başkan Tütüncü de Kepez Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yarbaşın desteği ile sağlık tesisi problemini çözeceklerini ifade etmişti.
5 katlı binasını bağışladı
Varsak bölgesinde ikamet eden Meclis Üyesi Yarbaş da aile sağlığı merkezi yapılması amacıyla Varsak Karşıyaka Mahallesindeki 5 katlı binasını bağışladı. Mevcut sağlık tesisinin yanındaki binada, aile sağlığı merkezine dönüştürmek amacıyla çalışma başlatıldı.
Başkan Hakan Tütüncü de Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Hasan Demir ve Mehmet Yarbaş ile yeni aile sağlığı merkezinde incelemelerde bulundu.
Bayramdan sonra hizmete girecek
Başkan Tütüncü, yaptığı bağışla bölgenin sağlık tesisi problemini çözmesinden dolayı Mehmet Yarbaşa teşekkür etti. Kurban Bayramı öncesi Varsaklılara sağlık tesisi müjdesi veren Tütüncü, Bayram öncesi aile sağlığı merkezinin ince inşaatının bitmesini bekliyoruz. Belediye olarak biz de binanın çevre düzenlemesini yapacağız. Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra binayı, Sağlık İl Müdürlüğünün kullanımına tahsis edeceğiz. Bayramdan sonra da Varsaklı hemşehrilerimiz, modern, ferah bir binada sağlık hizmeti almaya başlayacaklar. Sağlık tesisi hizmete bölgeye hayırlı-uğurlu olsun ifadesini kullandı.