Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez Bowling Takımı Türkiye üçüncüsü
27 Eylül 2013, Cuma - 20:20Kepez Belediyespor Kulübü Bowling Takımı, İstanbulda düzenlenen Türkiye Kulüpler Bowling Şampiyonasında erkekler kategorisinde 3üncü olarak büyük bir başarıya imza attı.
Türkiye Kulüpler Bowling Şampiyonasında erkekler kategorisinde mücadele eden Kepez Belediyespor Kulübü Bowling Takımı, büyük bir başarı göstererk Türkiye 3ncüsü oldu.
İstanbul Bilkent Rollhouse Bowling Salonu nda yapılan Türkiye Kulüpler Bowling Şampiyonasında, erkekler kategorisinde mücadele eden Kepez Belediyespor Kulübü Bowling Takımını, Erdem Candan, Ertuğ Kabasakal, Hasan Yılmaz, Ömer Köse, Sezgin Karaca ve Atilla Ayhan temsil etti.
Türkiye 3üncüsü olan Kepez Belediyespor Bowling Takımına kupa ve madalyalarını, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan takdim etti.