Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Enç ve Tütüncüden Hasta Konuk Evine ziyaret
26 Eylül 2013, Perşembe - 21:17Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Kepez Belediyesi Hasta Konuk Evini ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarıyla bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte ziyaret ettikleri Hasta Konuk Evinde bir araya geldikleri hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet edip, isteklerini dinledi.
Başkan Tütüncü ve Antalya Milletvekili Ençin Hasta Konuk Evine yaptıkları ziyarete, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri Elif Derya Canbulut, Ayşe Güliz Yılman ile Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı Yöneticileri de eşlik etti.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, hasta yakınları, bir aile ortamında konakladıklarını dile getirerek, kendilerine bu hizmeti sunduğu için Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Bir sosyal sorumluluk projesi
Başkan Hakan Tütüncü de 41 projelerinden biri olan, 13 Haziran 2011 tarihinde hizmete açtıkları Hasta Konuk Evinde bugüne kadar 1.933 hasta ve refakatçisini misafir ettiklerini ifade ederek şunları söyledi: Hasta yakını olarak hastane koridorlarında gecelemek zorunda olan insanların, dertlerine bir nebze çözüm olsun diye böyle bir proje geliştirmenin doğru olduğuna inandık. Bu tamamen seçimlerle alakalı oy kazanmak maksadıyla yapılan bir proje değil. Çünkü buraya gelip burada kalan insanlar bize oy kullanan insanlar değiller. Tamamıyla insani bir düşüncenin tezahürü olan sosyal sorumluluk projesidir.
"Başarmaya devam ediyor"
Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç de Başkan Tütüncüye yaptığı hizmetler için teşekkür ederek, Bu hizmet bize şunu gösteriyor. Hakan Tütüncü Antalyada bunu en iyi şekilde başardı, başarmaya da devam ediyor. dedi.
Sosyal belediyecilik
Milletvekili Enç, Kepeze ve Antalyaya ülkenin değişik yerlerinden gelen hasta ve hasta yakınlarının Kepez Belediyesi Hasta Konuk Evinde konakladığını vurgulayarak, bu hizmeti de sosyal belediyeciliğin geldiği son nokta olarak gördüğünü söyledi.
Bunlar çok önemli
Başkan Hakan Tütüncünün gerçekten kente yakışır bir hizmet yaptığını kaydeden Enç, Hasta Konuk Evi 2,5 yıl içerisinde 1.933 hasta ve yakınını ağırlamış. Gelenler bir aile ortamı içerisinde konakladıklarını ifade ediyorlar. Bunlar bizler için çok önemli. dedi.
Kepez Belediyesi Hasta Konuk Evinde, Türkiyenin çeşitli illerinden Antalyaya tedavi amacıyla gelen ve kalacak yerleri olmadığı için hastane bahçelerinde kalmak zorunda kalan hasta ve hasta yakınlarına, konaklamanın yanı sıra sabah kahvaltısı, akşam yemeği, banyo gibi hizmetler ücretsiz olarak sunuluyor.