Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde Güzel Türkçe söyleşisi
25 Eylül 2013, Çarşamba - 19:12Kepez Belediyesinin Türk Dil Bayramı kutlamaları kapsamında düzenleyeceği etkinlikte TRTnin deneyimli spikerlerinden Nermin Tuğuşlu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde Güzel Türkçe konulu konferans verecek.
Kepez Belediyesinin Türk Dil Bayramı kutlamaları çerçevesinde EBKMde düzenleyeceği söyleşide, ünlü spiker Nermin Tuğuşlu Güzel Türkçe konusunda, bilgi ve deneyimlerini gençlerle paylaşacak.
Kültür ve sanat etkinliklerine ara vermeden devam eden, önemli tarihi günlerde de düzenlediği konferans ve söyleşilerle konusunda öne çıkmış isimleri Kepezlilerle buluşturan Kepez Belediyesi, bu kez de Türk Dil Bayramı kutlamaları çerçevesinde tanınmış spiker Nermin Tuğuşluyu EBKMde konuk edecek.
Türk Dil Bayramı kutlamaları kapsamında Kepez Belediyesinin konuğu olan Nermin Tuğuşlunun Güzel Türkçe konulu söyleşisi, EBKMde 26 Eylül Perşembe günü saat 13.00de başlayacak.