Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez yeşil alanda rekor kırdı
21 Eylül 2013, Cumartesi - 23:58Kepez Belediyesi, park ve çevre düzenlemesi çalışmalarıyla Kepezin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Yapımı devam eden 33 yeni park yakında hizmete girecek.
Kepez Belediyesi, ilçenin her mahallesinde yürüttüğü çalışmalarla park ve yeşil alan sayısını her geçen gün daha da artırıyor.
Yaptığı yatırımlar ve hizmetler ile arka mahalle olarak görünen Kepezi modern ve yaşanılır bir ilçe haline getiren Başkan Tütüncü, göreve geldiği 2009 yılında ilçede 563 bin metrekare olan yeşil alana, 4,5 yılda 1 milyon 337 bin metre kare daha ekleyerek, Kepezdeki yeşil alanları 1 milyon 900 bin metre kareye yükseltti.
Başkan Hakan Tütüncü ile çehresi tamamen değişen ve modern bir kent görünümüne kavuşan Kepezde 4,5 yılda, Kepez Kent Ormanı, Masa Dağı Seyir Terası, Gazi Bulvarı düzenlemesi, Yörük Park, 12si temalı 198 park, 4 mesire alanı, 38 orta refüj, 45 düz yeşil alan, 361 adet çocuk parkı ile eski parkların tadilat ve yenileme çalışmaları yapılarak yeşil alan rekoru kırıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptıkları hizmetlerle Kepezde kişi başına düşen yeşil alan miktarının her geçen gün yükseldiğini, daha yaşanabilir bir Kepez için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, 33 adet yeni parkın yapımının ve eskiyen parkların tadilatlarının devam ettiğini söyledi.