Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Enç ve Tütüncü mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi
20 Eylül 2013, Cuma - 18:23Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Avni Tolunay ve Yükseliş Mahallelerini ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Avni Tolunay ve Yükseliş Mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, taleplerini dinledi.
Başkan Tütüncü ve Antalya Milletvekili Ençin mahalle muhtarlarına yaptıkları ziyaretlere, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı Yöneticileri de eşlik etti.
İlk olarak Avni Tolunay Mahallesi Muhtarı Bekir Hanedanı ziyaret eden heyet, mahallenin sorunları ve yapılan hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Heyet görüşmenin ardından mahallede bulunan esnafları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.
Daha sonra Yükseliş Mahallesini ziyaret eden Milletvekili Enç ve Başkan Tütüncü ile beraberindeki heyet, mahalle muhtarı Memduh Aydıncanla bir araya geldi. Mahalleye yapılan hizmet ve yatırımların konuşulduğu sohbetin ardından heyet, mahallede yapımı devam eden sağlık ocağı inşaatını gezerek incelemelerde bulundu.