Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez Erkek Basketbol Takımı yeni sezona hazır
19 Eylül 2013, Perşembe - 19:38Kepez Belediyespor Erkek Basketbol Takımı yeni sezona, Kepez Belediyesi Spor Salonunda yaptığı antrenmanlarla sıkı bir şekilde hazırlanıyor.
Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde mücadele edecek olan Kepez Belediyespor Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına yaptığı antrenmanlarla devam ediyor.
Yeni sezonda hedefini önce 3. lig daha sonra 2. lige çıkmak olarak belirleyen Kepez Belediyespor Erkek Basketbol Takımı, başantrenör Engin Taşkıran yönetiminde, gençleştirilmiş kadrosu ile hazırlıklarını Kepez Belediyesi Spor Salonunda yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.
Geçtiğimiz sezondan birçok oyuncusunu üst kategorideki takımlara yollayan, kadrosuna kattığı 7 genç oyuncuyla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Erkek Basketbol Takımının antrenmanını izleyen Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, antrenman sonrası başantrenör Engin Taşkıran ve Basketbol Şube Sorumlusu Hakan Çatal ile basketbolculara baklava ikram etti.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, takım olarak bu sene daha iyi işler yapacaklarını belirterek, Bu sene takımımıza güveniyorum. Antalyalılara bu sezon keyifli bir basketbol seyrettireceğiz. Amacımız sezon içerisinde önce 3.lig, ardından da 2.lige çıkmak. dedi.