Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Başkan Tütüncüden Kent Ormanına ziyaret
11 Eylül 2013, Çarşamba - 18:56Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyalılara serin bir ortamda aileleri ile dinlenme imkanı sunan Kent Ormanını ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, haftanın her günü, hem piknik yapmaya hem de şehrin sıcak, gürültülü ve gergin ortamından kaçıp, doğayla baş başa kalmak isteyen Antalyalılarla gece gündüz dolup taşan Kepez Kent Ormanını ziyaret etti.
Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman ve Dilaver Tanık ile birlikte Kent Ormanını ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncüye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini dinleyen Başkan Tütüncü, Kent Ormanının yeşillikler içerisindeki eşsiz doğası ve manzarası ile Antalyalıların aileleriyle birlikte stres attığı, gezip dolaştığı, piknik yaptığı, rahat nefes alabildikleri bir alan olduğunu dile getirdi.
Vatandaşlar da Antalyanın sıcak ve nemli ortamından kaçabildikleri, serin iklim koşulları ve aile ortamında dinlenme imkanı buldukları Kent Ormanını kendilerine sunduğu için Tütüncüye teşekkür ettiler.