Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü bayramda da halkla iç içe
11 Ağustos 2013, Pazar - 21:34Her zaman ve her koşulda halkın arasında olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı nda da ilçeyi baştan sona dolaşarak, vatandaşları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Başkan Tütüncü, Ramazan Bayramı nın ilk gününden, son gününe kadar yaptığı ziyaretlerle, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelerek, halkla iç içe olmayı sürdürdü. Vatandaşlarla tek tek bayramlaşan ve sohbet eden Tütüncü, çocuklara da oyuncak hediye etti.
Başkan Tütüncü, bayram ziyaretlerinin yanı sıra, 93/3 tertip askerlerin ilçenin değişik bölgelerinde düzenledikleri asker eğlencelerine de katılarak onların bu mutluluklarını paylaştı.
Bayramların birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en önemli adresi olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, tüm Antalyalıların Ramazan Bayramı nı bir kez daha kutladı. Başkan Tütüncü, 93/3 tertip askerlerin de vatani görevlerini sağlıcakla tamamlamalarını dile getirerek,"Allah ailelerine sağ salim kavuşturmayı nasip etsin." dedi.