Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Bayram huzura vesile olsun
6 Ağustos 2013, Salı - 23:32Başkan Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı dolayısıyla personeliyle bayramlaştı. Tütüncü, bayramın, ülkemizde birlik, beraberliğin, kardeşliğin derinleşmesine; dünyada ise masumların gözyaşının dinmesine vesile olmasını diledi.
Kepez Belediyesinin geleneksel bayramlaşma töreni, başkanlık makamı salonunda yapıldı. Bayramlaşma törenine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başkan yardımcıları, birim müdürleri, memur, sözleşmeli, işçi ve belediyeye bağlı şirketlerde çalışan personeller katıldı. Başkan Tütüncü, başkan yardımcılarıyla birlikte tüm çalışanlarının Ramazan Bayramını kutladı.
Dualar barış için olsun
İlk bayramlaşmayı, yol arkadaşları olan personeli ile yaptığını belirten Başkan Tütüncü, Çok kıymet verdiğim mesai arkadaşlarıma, sevdikleriyle birlikte kazasız-belasız güzel bir bayram diliyorum. dedi.
Bayramların, insanlığın sevinç ve neşe günleri olduğuna işaret eden Tütüncü, Ama dünyaya baktığımız zaman pek de sevineceğimiz hadiseler yok. Özellikle Mısır ve Suriye başta olmak üzere çeşitli İslam coğrafyalarında zulüm altında inleyen kardeşlerimizin acıları, umutsuzlukları, çaresizlikleri ve onların karşılaştığı kötü muameleler yüreklerimizi yakıyor. Halkımızdan bu mübarek günlerde, düşman zulmündeki kardeşlerimiz için dualar etmelerini arzu ediyorum. Dualarımızla onların yanında olalım. çağrısında bulundu.
Kardeşliğimizi derinleştirelim
Ülkemizde kirli senaryoların sahneye konulmaya çalışıldığı bir sürecin yaşandığına dikkat çeken Başkan Hakan Tütüncü, Bu süreç içerisinde ülkemize yapabileceğimiz en büyük iyilik birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi derinleştirmektir. Güzel bir bayramın sonunda, toplumsal yapısı daha da güçlenen, yeryüzünde masumların gözyaşlarının akmadığı bir dünyaya kavuşuruz. açıklamasını yaptı.
Antalyalıların ve Kepezlilerin Ramazan Bayramını tebrik eden Tütüncü, Kepezde bayramın sorunsuz bir şekilde kutlanması için de nöbetçi zabıta, temizlik ve sağlık işleri ekiplerinin görev başında bulunacağını kaydetti.