Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Türel Tütüncüyle Kepezi dinliyor
6 Ağustos 2013, Salı - 19:42Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün ev sahipliğinde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, Erenköy ve Esentepe mahallelerini ziyaret etti, bölge sakinlerinin taleplerini dinledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekilleri ve parti yöneticileriyle Kepezde halkın ayağına giderek, hem belediyecilik hem de kamu yatırımlarıyla ilgili problemlere yerinde çözüm üretmeye devam ediyor.
Erenköy ve Esentepeye ziyaret
Geçtiğimiz günlerde Göçerler Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti kurmayları, şimdi de Erenköy ve Esentepe mahallelerini ziyaret ettiler. Ziyarette Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve partililer yer aldı.
Vatandaşları evlerinde ziyaret ettiler
Ak Parti heyeti, sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, bazı vatandaşların evlerine misafir oldu. Vatandaşların taleplerini dikkatle dinleyen ve not alan Ak Parti kurmayları, problemlerin en kısa sürede çözümü için çalışma yapacaklarını ifade ettiler.
Yaklaşık 2 saat süren gezide AK Parti heyeti, mahallelilerin, Ramazan Bayramını da kutladı.
Ziyaretten ve hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de Başkan Hakan Tütüncünün, Ak Parti Antalya milletvekillerinin sadece seçim döneminde değil, her zaman yanlarında olduklarını dile getirdiler.
Ziyaretler sürecek
Kepeze gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türele, Ak Parti Antalya Milletvekillerine teşekkür eden Başkan Hakan Tütüncü, milletvekilleriyle mahalleleri ziyaret etmeye devam edeceklerini kaydetti.