Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezliler Yusuf Güney ile coştu
5 Ağustos 2013, Pazartesi - 19:49Kepez Belediyesinin düzenlemiş olduğu Ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren Yusuf Güney, Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
11 ayın sultanı Ramazanın son haftasında Antalyalılar, Kepez Belediyesinin düzenlemiş olduğu konser ile muhteşem bir gece yaşadı.
Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında pop sanatçısı Yusuf Güney, sevilen şarkılarını Antalyalılar için seslendirdi. Kepez Belediyespor Tesisleri nde bulunan Ramazan etkinlik alanını dolduran binlerce vatandaş, sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edip, güzel bir Ramazan akşamı yaşamanın keyfini çıkardılar.
Konseri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç ve Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman ile birlikte vatandaşların arasında izledi. Konser öncesi satış stantlarını gezerek hem esnafla hem de etkinlik alanındaki vatandaşlarla sohbet eden Başkan Hakan Tütüncü, yoğun bir ilgiyle karşılandı.
Pop sanatçısı Yusuf Güney, seslendirdiği sevilen hareketli şarkılarıyla, etkinlik alanını dolduran 10 binin üzerindeki Antalyalıya güzel bir konser izlemenin keyfini yaşattı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konserde yaptığı konuşmada, Ramazan ayı boyunca her gün muhteşem konserler ve gösterilerle Kepezlileri, aynı ortamda buluşturduklarını kaydetti. Kepezde hiç dinmeyen bu coşkunun, sevilen sanatçı Yusuf Güney konseriyle devam ettiğini ifade eden Tütüncü, her akşam vatandaşların bu etkinliklerle eğlenip, stres attığını söyledi.
Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç de konserde yaptığı konuşmada, Kepezde Ramazan coşkusunun, gelenekler, görenekler doğrultusunda büyük bir coşkuyla devam ettiğini belirterek, Kepezli vatandaşların bu anlamda şanslı olduklarını dile getirdi.
Konuşmaların sonunda, Başkan Hakan Tütüncü, sanatçı Yusuf Güneye çiçek takdim ederek, güzel konseri için teşekkür etti.