Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde Yusuf Güney konseri
1 Ağustos 2013, Perşembe - 19:54Kepez Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında, 4 Ağustos Pazar günü ünlü pop sanatçısı Yusuf Güney konser verecek.
Kepez Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında konser verecek olan sanatçı Murat Göğebakanın, sağlık sorunları sebebiyle gelememesinden dolayı, 4 Ağustos Pazar günü yerine pop sanatçısı Yusuf Güney sahne alacak.
Kepez Belediyespor Tesislerinde bulunan etkinlik alanında, 4 Ağustos Pazar günü iftar sonrasında düzenlenecek konserde, sanatçı Yusuf Güney en güzel şarkılarını Antalyalılarla paylaşacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Ramazan etkinlik alanında 4 Ağustos Pazar günü, iftardan sonra düzenlenecek olan Yusuf Güney konserine tüm Antalyalıları davet