Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Başkan Tütüncü KEMDERin iftarında
25 Temmuz 2013, Perşembe - 20:47Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Müteahhitler Derneği (KEMDER)nin iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Önemli olan bir olabilmek, birlik olabilmek, sofrayı da ekmeği de bir yudum suyu da birlikte paylaşabilmek. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Müteahhitler Derneği (KEMDER)nin, Sakarya Parkında düzenlediği üçüncü geleneksel iftar yemeğine katılarak, Ramazan sevinçlerine ortak oldu.
KEMDERin düzenlediği iftar yemeğine, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk, muhtarlar, müteahhitler ile vatandaşlar katıldı.
İftar yemeğine katılan konuklarla tek tek ilgilenen KEMDER Başkanı Süleyman Akbıyık yaptığı konuşmada, herkesin Ramazan ayını kutlayarak, üçüncüsünü düzenledikleri geleneksel iftar yemeğine katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Beraber olduğumuz güzel bir iftar sofrası
Başkan Hakan Tütüncü de yemekte yaptığı konuşmada, KEMDERin düzenlemiş olduğu iftar sofrasında birlikte olmanın sevincini yaşadıklarını ifade ederek, Bu iftar sofrasında sadece müteahhitlerin buluşması olmuyor, şehrimizin güzel bir parkında halkımızla da buluştuğumuz, birlikte hep beraber olduğumuz güzel bir iftar sofrası. Bundan dolayı da ayrıca mutluluk duyuyorum. Çünkü, Ramazanların ruhu, Ramazanların manası biraz da burada saklı. Önemli olan bir olabilmek, birlik olabilmek, sofrayı da ekmeği de bir yudum suyu da birlikte paylaşabilmek. İşte bu tip iftarlar böylesi güzelliklere vesile oluyor. dedi.
Önemli sorumlulukları üstlenmişler
Kepez Müteahhitler Derneği ile kurulduğu 3 yıldan beri çok uyumlu ve güzel bir çalışma sürdürmenin en büyük mutluluklarından bir tanesi olduğunu dile getiren Başkan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: KEMDERdeki müteahhitlerimiz, sosyal sorumluluk projelerinde hem insanlara faydalı olabilme adına hem de şehrimize faydalı olma adına çok önemli sorumlulukları üstlenmiş seçkin arkadaşlarımız. Ben bundan dolayı kendilerine teşekkür ederek, iftarımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Herkesin sevdikleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.