Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Karadenizin kemençe sesi Kepezde yankılandı
22 Temmuz 2013, Pazartesi - 21:27Kepez Belediyesinin düzenlediği Ramazan Etkinlikleri kapsamında, Ahmet Ekşioğlunun sahne aldığı Karadenizliler Gecesi Kepezlileri coşturdu.
Kepez Belediyesinin ev sahipliğinde, Antalya Karadenizliler Derneğinin düzenlediği Karadenizliler Gecesinde, Ramazan etkinlik alanını dolduran vatandaşlar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
Kepez Belediyespor Tesislerinde bulunan etkinlik alanında düzenlenen Karadenizliler Gecesini, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri ve binlerce vatandaş izledi.
Horon çekip kolbastı oynadılar
Gecede sahne alan yöresel sanatçı Ahmet Ekşioğlu, seslendirdiği hareketli Karadeniz türküleriyle, etkinlik alanını dolduran vatandaşlara büyük coşku yaşattı. Ahmet Ekşioğlunun seslendirdiği türkülere eşlik eden vatandaşlar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar horon çekip. kolbastı oynadılar. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da vatandaşların bu coşkusuna ortak oldu.
Bir nebze de olsa memleket özlemi hafifliyor
Gecenin sonunda bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Ramazan alanında her yıl olduğu gibi bu yıl da bir çok hemşehri derneğini ağırladıklarını belirterek, bu yolla memleket özlemi yaşayan vatandaşların o özlemini birazcık olsun hafiflettiklerini söyledi.
Konuşmasının sonunda Başkan Tütüncü, böylesi güzel bir geceyi organize ettikleri için, Karadenizliler Dernek Başkanı Halis Ekşioğlu ve sanatçı Ahmet Ekşioğluna çiçek takdim ederek, teşekkür etti.