Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Vali Öztürk Kepez Ramazan Etkinliğinde
22 Temmuz 2013, Pazartesi - 21:20Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla Ramazan ayının sevincini paylaştı.
Kepez Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri, hem ziyaretçileriyle hem de düzenlenen programlarla tüm hızıyla sürüyor. Antalya Valisi Sebahattin Öztürk de Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik alanını ziyaret ederek, vatandaşların sevincine ortak oldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile birlikte alış-veriş stantlarını gezen Vali Sebahattin Öztürk, sohbet ettiği vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Vali Öztürk, Antalya Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) standını ziyaretinde, kursiyerlerin hazırladığı yaş pasta sürpriziyle karşılaştı. Vali Öztürk, Başkan Hakan Tütüncüyle birlikte pastayı keserek, bu coşkunun Kepezde daim olmasını diledi.
Ziyarette, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahatttin Bayraktar, Vali Öztürke ve Başkan Hakan Tütüncüye isimlerinin yazılı olduğu çini tabak hediye ederek, hizmetleri için teşekkür etti.