Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Mahalleli istedi yapıldı
22 Temmuz 2013, Pazartesi - 18:18Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, ziyareti sırasında kadınların ve çocukların talep ettiği park, Altıayak Mahallesine kazandırıldı.
Kepez Belediyesi, geçtiğimiz günlerde parke kaldırım hizmeti götürdüğü Altıayak Mahallesine yeni bir park inşa etti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 8066 nolu Sokakta yapımı tamamlanan park hizmete girdi.
Görsel kirliliği ortadan kaldıran ve 3 dönümden oluşan parkta, futbol ve basketbol oynamaya uygun spor sahası, açık hava spor aletleri ile çocuk oyun grubu yer alıyor. Çeşitli türde ağaçların ve bitkilerin dikildiği park, bölgeye estetik bir güzellik kazandırdı.
Rekor yol hizmeti
Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz aylarda bölgeye yaptığı ziyarette, çocuklar ve kadınlar kendilerinden yeni park isteğinde bulunmuştu. Başkan Tütüncü de kısa sürede parkı inşa ettirerek, kadınları ve çocukları sevindirdi.
Tütüncü döneminde, Altıayak Mahallesinde 8152 nolu Sokakta park, Recep Gürbüz Caddesinde orta refüj çalışması yapılmıştı.
Yine bu dönem, 13 bin 679 metre yeni yol, 35 bin 946 metre sathi asfalt, 4 bin 515 metre sıcak asfalt çalışması tamamlandı.