Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü mesai arkadaşlarıyla iftar yaptı
20 Temmuz 2013, Cumartesi - 20:39Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla iftar sofrasında buluştu.
Fevzi Çakmak Mahallesindeki Temizlik İşleri Şantiyesindeki iftar yemeğine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Yardımcısı Orhan Kocaağa, Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ile belediye bürokratları katıldı.
Temizlik işçilerine teşekkür etti
İftar yemeğinde bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, temizlik işçilerine, özveriyle çalışarak Kepezi, Antalyanın en temiz ilçesi haline getirdikleri için teşekkür etti.
Ramazan ayının, gönüllerin birbirine yaklaştığı, kardeşliğin, dostluğun, dayanışmanın pekiştiği, derinleştiği ve güçlendiği müstesna bir zaman olduğuna işaret eden Tütüncü, şunları söyledi: Her vesile ile çalışanlarla bir arada bulunmayı bir ilke haline getirdik. Çalışanlarımızla bir sofranın etrafında bulunmanın, birlikte bir sofrayı paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Memuru, sözleşmelisi, işçisi, taşeron çalışanıyla hepimiz mesai arkadaşı olan kocaman bir aileyiz. Ramazan güzelliğini, bereketini, mesai arkadaşlarımızla paylaşmaktan çok mutlu oldum.