Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde Ömer Karaoğlu konseri
19 Temmuz 2013, Cuma - 21:35Kepez Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında konser veren Ömer Karaoğlu, seslendirdiği ezgilerle, etkinlik alanını dolduran vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.
Kepez Belediyesinin, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Ömer Karaoğlu konserine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Ömer Karaoğlu konserini, Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri ve vatandaşlar izledi.
Ömer Karaoğlu konserde, Adı İçin Yaşamak, Gün Batıdan Doğmadan, Sızı Azade, Şehit Türküsü gibi ezgileri seslendirdi. Ömer Karaoğlu, seslendirdiği şehit türküsünü de protokole armağan etti.
Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, konserde yaptığı konuşmada, Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bu mübarek ayda, inşallah hepinizin ibadetleri Cenabı Hak tarafından kabul olur. Ramazan sonunda da sevdiklerinizle birlikte, güzel bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. dedi.
Konserin sonunda Menderes Türel, Ömer Karaoğluna çiçek takdim ederken, Başkan Hakan Tütüncüde ziyaretinden ve ilgisinden dolayı Türele çiçek vererek, teşekkür etti.