Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Türelden Kepez Ramazan Etkinlik Alanına ziyaret
19 Temmuz 2013, Cuma - 21:25Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, beraberindeki heyetle birlikte Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel ile beraberindeki heyeti, Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanında ağırladı.
Ramazan etkinlik alanında kurulan alışveriş stantlarını gezen, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel ile beraberindeki heyete, esnaf ve vatandaşlar büyük sevgi gösterdi.
Zaman zaman gösterilen ilgiden dolayı Ramazan etkinlik alanında yürümekte zorlanan heyet, vatandaşların ilgi odağı oldu. Esnaf ve vatandaşlar ile sohbet edip taleplerini dinleyen heyet, Ramazan etkinlik alanındaki son ziyaretini Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı standına yaptı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün ev sahipliğini yaptığı ziyarette, Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, teşkilat mensupları ve meclis üyeleri de yer aldı.