Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
STKlarla Kepezi güzelleştiriyoruz
18 Temmuz 2013, Perşembe - 19:41Başkan Hakan Tütüncü, Kepezdeki STKlarla birlik ve beraberlik içerisinde birçok hayali gerçekleştirerek, iz bırakanlardan olacaklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, ilçede faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşları (STK)nın temsilcilerine ve eşlerine iftar yemeği verdi.
Antalya kent merkezinin panoramik bir şekilde izlendiği Seyir Terasındaki iftar yemeğinde, Kepezin daha da güzelleştirilmesi için nelerin yapılabileceği konuşuldu.
STKlarla Kepezde iz bırakıyoruz
İftarda yaptığı konuşmada, Kepeze hizmet veren çeşitli STKların temsilcileriyle aynı yöne baktıklarının altını çizen Tütüncü, şunları söyledi: STKlarla Kepezi, Antalyayı daha da güzelleştirmek, geleceğe taşımak ve insanlarımızın kendi hareket alanları kolaylaştırmak adına hizmetler yapıyoruz. Hepimiz, aslında mesai arkadaşıyız. Bu iftar yemeği de mesai arkadaşlarının buluşmasıdır. İnşallah birlik ve beraberlikle birçok hayali yollara düşüreceğiz ve yollara düşürdüğümüz hayalleri de gerçekleştirerek, yürüdüğümüz yolda iz bırakanlardan olacağız. STKlarla, Kepezin daha da güzel bir kent olması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz."
STKların fikirleri bizim için değerlidir
İftar yemeğinin diğer bir ev sahibi olan Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da konuşmasında, STKlarla Kepezin ve Antalyanın güzelleşmesi için önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.
STKların Kepezin gelişmesine yönelik fikirlerinin kendileri için çok değerli olduğuna vurgu yapan Bayraktar, Kepezin problemlerini çözmeye yönelik çalışmalarımızda STKların katkısı ve desteği her zamanı yanımızda oldu. Bundan sonra da uyumlu bir şekilde çalışarak hem Kepezi hem de Antalyayı güzelleştirmeye devam edeceğiz." dedi.