Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü Daha birlikte yapacağımız çok işler var
17 Temmuz 2013, Çarşamba - 20:38Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Masa Dağı Seyir Terasında düzenlenen iftar yemeğinde, Kepezli muhtarlar, azalar ve aileleriyle bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatının, Kepezli muhtarlar, azalar ve aileleri için Masa Dağı Seyir Terasında verdiği iftar yemeğine katıldı.
Antalya kent merkezinin panoramik bir şekilde izlenebildiği Masa Dağı Seyir Terasında düzenlenen iftar yemeği, oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşti.
Masa Dağı Seyir Terasında düzenlenen iftar yemeğine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Elif Derya Canbulut, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Kepezli Muhtarlar ile Azalar ve aileleri katıldı.
İftar sofrasını sizlerle paylaşmak büyük mutluluk
Başkan Tütüncü iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, yol arkadaşı olarak gördüğü, halka hizmet için çalışan muhtarlar ile her fırsatta bir araya geldiklerini, bu anlamlı iftar sofrasını paylaşmaktan dolayı da büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Bu Ramazan akşamı, siz değerli muhtarlarımızla birlikte iftar sevincini paylaşalım, bu güzel sofranın etrafında buluşalım istedik. Allah niyetlerimizi kabul etsin. Oruçlarımızı kabul etsin. dedi.
Hep birlikte hep beraber daha güzel hedeflere
Başkan Tütüncü, konuşmasını, Birliğin, beraberliğin olduğu yerde rahmet vardır. Ayrılığın olduğu yerde de azap vardır. O yüzden bir olmalı, beraber olmalı, iri ve diri olmalıyız. Daha birlikte yapacağımız çok işler var. Antalyanın da Kepezin de önemli problemlerinin olduğunu sizler ve bizler de çok iyi biliyoruz. Hep birlikte el ele, gönül gönüle vermeliyiz. İlçemizi daha da güzel daha da modern bir hale getirmeliyiz. Kepeze güzel şeyler yaptık, ama bu yaptığımız şeyleri halkımız için yeterli bulmuyoruz. Hep birlikte, hep beraber daha güzel hedeflere doğru yürüyelim. Bu şehir, her noktada olduğu gibi sevgide de saygıda da birlik ve beraberlikte de çok farklı bir atmosferin yaşandığı bir şehir olsun. sözleriyle tamamladı.