Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü Ramazan çarşısını gezdi
16 Temmuz 2013, Salı - 21:32Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan etkinliği alanında hizmet veren esnafı ziyaret etti. Tütüncü, sohbet ettiği, isteklerini dinlediği esnafla ve ilçe halkıyla Ramazanın sevincini, bereketini paylaştı.
Kepez Belediyespor Tesislerinde kurulan Ramazan etkinliği alanında yer alan esnaf gezisine, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Elif Derya Canbulut, Şevki Mavi, Dilaver Tanık ve Mehmet Yarbaş da eşlik etti.
Başkan Tütüncü ve beraberindekiler, yardım amaçlı sivil toplum kuruluşlarının, Antalya Emniyet Müdürlüğünün, Kızılayın, AKMEKin ve esnafın stantlarını gezdiler. Tütüncü, hem etkinlik alanıyla ilgili hem de temel belediyecilik hizmetleriyle ilgili isteklerini dinlediği esnafın ve vatandaşların Ramazan ayını kutladı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette esnaf ve ilçe halkı, Ramazan etkinliğinden ve yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti Başkan Hakan Tütüncüye ilettiler.
Tütüncü ve beraberindekiler, Ramazan çarşısı gezisini tamamladıktan sonra etkinlik alanında bulunan lunaparkta, gondola binip, çarpışan araba kullanarak çocukluk günlerinin Ramazanlarını yeniden yaşadılar.