Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Vefa iftarı
16 Temmuz 2013, Salı - 19:52Başkan Hakan Tütüncü ve Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, partilerinin Antalya merkez ilçe ve Kepez ilçe teşkilat kurucu başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine ve eşlerine iftar yemeği verdi.
Masa Dağındaki Seyir Terasında verilen iftar yemeğinde, Ak Parti Antalya Merkez İlçe Teşkilatı ve Kepez İlçe Teşkilatı kuruluşunda görev alan eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri hasret giderdi.
Ak Parti Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de iftar yemeğinde, partisinin Antalya teşkilatının kuruluş aşamasında birlikte çalıştığı yöneticilerle eski günleri yad etti.
Yemekte bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, iftar yemeğini, partilerinin Antalya teşkilatının kuruluşunda emeği olan ve birlikte çalıştıkları arkadaşlarıyla, Ramazan bereketini paylaşmak amacıyla düzenlediklerini belirtti.
Geçmiş asla unutulmamalı
Kuruluş aşamasında birlikte çalışan yöneticilerin, uzunca bir zaman birbirlerini görmediğini aktaran Tütüncü, şunları söyledi: Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı uzun senelerdir görmemiştik. İftar yemeği, o arkadaşlarımızla gönül bağı kurulması bakımından çok anlamlı bir buluşma oldu. Kurumlar geliştikçe, geleceğe doğru yürüdükçe geçmişlerini asla unutmamalılar. Böylelikle toplumsal bir hafızanın kamusal izdüşümünü oluşmasına katkı sağlarlar. Bu iftar yemeği de bu amaca hizmet etti.
Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da emeklerinden, hizmetlerinden dolayı eski başkanlara, yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından iftar yemeği sona erdi.