Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde İç Anadolu Ezgileri
16 Temmuz 2013, Salı - 19:33Kepez Belediyesinin desteğiyle, Antalya Sivaslılar Eğitim- Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı tarafından düzenlenen İç Anadolu Ezgileri konseri, Ramazan etkinlik alanını dolduran binlerce kişiye türkülerle dolu bir akşam yaşattı.
Kepez Belediyesi Ramazan ayı etkinliklerinde, Antalyada bulunan hemşehri dernekleri düzenledikleri gecelerle, kültürlerini, geleneklerini, folklorlarını tanıtma ve paylaşma fırsatı buluyor.
Geçtiğimiz günlerde, Kepez Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında, Diyarbakır Tanıtma-Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Antalya Şubesinin düzenlediği Eyvan Gecesinin ardından bu kez de Antalya Sivaslılar Eğitim-Kültür ve Yardımlaşma Vakfı, İç Anadolu Ezgileri konseri düzenledi.
Türkülere halaylarla eşlik ettiler
Sivaslılar Eğitim-Kültür Ve Yardımlaşma Vakfının, Kepez Belediyesi Ramazan etkinlik alanında düzenlemiş olduğu, İç Anadolu Ezgileri konserinde sahne alan Ozan Gündemi, İzzet Öztürk ile Çiğdem Kayanın seslendirdiği birbirinden güzel türkülere halaylarla eşlik eden Antalyalılar, güzel bir Ramazan akşamı geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.
Mutluluğumuz daim olsun
İç Anadolu Ezgileri konserinde, Antalya Sivaslılar Eğitim-Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı üyelerini yalnız bırakmayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, Bugün, İç Anadolumuzun en güzel nağmelerini sizlerle buluşturmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bizler, bu güzel geceleri hemşehri derneklerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen bütün derneklerimize ve vakıflarımıza teşekkür ediyorum. Ramazan ayı boyunca bu güzel programları sizlere buluşturmaya devam edeceğiz. Mutluluğumuz, heyecanımız, sevdamız daim olsun. dedi.
Konserin sonunda, Sivaslılar Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Yavuz Akay, desteklerinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi takdim etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Sivaslılar Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Yavuz Akay ile gecede sahne alan sanatçılara çiçek verdi.