Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü Başarımızı daha da taçlandırmalıyız
13 Temmuz 2013, Cumartesi - 23:09Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe yönetimi, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri ve aileleri ile iftar sofrasında bir araya geldi.
Başkan Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe yönetimi, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri ve aileleri ile Kepez Kent Ormanında düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kepez Kent Ormanında düzenlenen iftar yemeğine, Başkan Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı yöneticileri, Kepez Belediye Meclis üyeleri ve aileleri katıldı.
Bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz
Sohbet ve fikir alışverişinin bulunulduğu, oldukça keyifli geçen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, İftar sofrasında yol arkadaşlarıyla ve aileleriyle bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, "Bu Ramazan ayının birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize vesile olmasını temenni ediyorum. dedi.
Geleceğe hazırlanmalıyız
Başkan Tütüncü konuşmasının devamında şunları söyledi: Her Ramazan ayı bir paylaşmadır. Bu güzel Ramazanı da duygularımızı, hayallerimizi, ideallerimizi ve sevgilerimizi paylaşarak büyütelim istiyorum. Şimdiye kadar, birlik ve beraber içerisinde aynı ufka bakabilmeyi, aynı yöne yürüyebilmeyi başardık. İnşallah bundan sonra bu başarımızı daha da taçlandırmalı ve daha güçlü bir şekilde geleceğe hazırlanmalıyız.
Başkan Tütüncü konuşmasını, Bu vesileyle, tekrar bu sofranın etrafında bizi bir araya getiren Cenabı Allaha hamd ediyorum. Sizlere de bu heyecanımızı paylaştığımız için çok teşekkür ediyorum. sözleriyle tamamladı.