Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezli milli boksörde hedef altın madalya
11 Temmuz 2013, Perşembe - 18:35Kepez Belediyespor Kulübünün, 2016 olimpiyatlarına göndermeyi hedeflediği milli boksörü Adem Furkan Avcı, Genç Erkekler Avrupa Şampiyonasında üçüncü kez birincilik kürsüsüne çıkmak istiyor.
Türkiyenin bokstaki yıldızı adayı olan Kepez Belediyesporlu Adem Furkan Avcı, Antalyanın gururu olmaya devam ediyor. Avrupa ve Türkiye şampiyonlukları bulunan Avcı, Genç Erkekler Boks Milli Takım kampına davet edildi. Gelecek vaat eden başarılı boksör, 13 Şubatta Manisada Türkiye Genç Erkekler Şampiyonu olmasından dolayı milli davet aldı.
Milli takıma çağrıldı
Kepez Belediyespor Kulübünde Deniz Tahincioğlunun çalıştırdığı Adem Furkan Avcı, 11-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek kampta, Genç Erkekler Avrupa Şampiyonasına hazırlanacak. Milli Boksör, kampın ardından Hollandanın Amsterdam şehrinde 13-18 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan Genç Erkekler Avrupa Şampiyonasında altın madalya için mücadele edecek.
Hedef olimpiyatlar
Deniz Tahincioğlu, daha önce iki kez Avrupa şampiyonu olan öğrencisinin, Avrupa Gençler Şampiyonasında da Türkiyeye madalya getireceğini söyledi.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da Adem Furkan Avcıya milli takımda başarılar dileyerek, Furkanımızı, Brezilyada 2016da düzenlenecek olan Olimpiyatlara, ay yıldızlı formayla göndermek istiyoruz. dedi.
Madalya avcısı
Geçtiğimiz Nisan ayında, Rusyada Açık Kupa Boks Turnuvasında büyükler kategorisinde 64 kiloda şampiyon olan Kepezli boksör, ulusal ve uluslararası turnuvalarda şu başarıları elde etti: Alt Minikler Türkiye Şampiyonu, Türkiye Minikler Ferdi Boks Şampiyonu, Üst Minikler Avrupa Şampiyonu,Türkiye Yıldızlar ikincisi, Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonu ve Türkiye Gençler Şampiyonu.