Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü en büyük spor okulunda
9 Temmuz 2013, Salı - 19:22Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesinin, Antalyanın en büyük spor okulunda çocukların spor coşkusuna ortak oldu. Başkan Tütüncü, spor okulunda çocuklarla boks yapıp, tenis ve futbol oynadı.
Kepez Belediyesinin, geçtiğimiz hafta açılışını yaptığı, 3 binden fazla öğrencinin katıldığı ve 10 ayrı branşta düzenlediği yaz dönemi spor okulunda eğitim başladı.
Spor okulu, turnuvalar ve tesisleşme yatırımlarıyla çocukları sporla buluşturan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de yaptığı ziyaretlerle spor okulunu yakından takip ediyor.
Ringe çıktı, tenis ve futbol oynadı
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Kocagözün eşlik ettiği ziyarette Tütüncü, boks, tenis ve futbol branşlarının antrenmanlarını gezdi. Tütüncü, kendisini ilgiyle karşılayan spor okulu öğrencilerine başarılar diledi. Renkli anların yaşandığı ziyarette Başkan Tütüncü, boks okulunun antrenmanında eldivenleri giydi ve ringe çıktı. Daha sonra kortta tenis oynayan Tütüncü, son olarak Hasan Doğan Stadında kaleye attığı şutlarla futbolda ki yeteneğini gösterdi.
3 binin üzerinde öğrenci
Spor okulunu ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Başkan Hakan Tütüncü, daha öncekilere göre 2013 yılı yaz dönemi spor okulunun, daha coşkulu ve heyecanlı başladığını söyledi. Spor okulunda 3 binin üzerinde öğrenciye spor eğitimi verdiklerinin altını çizen Tütüncü, Spor okulu hizmetimizle hem öğrencilerimizin sporla ilgili becerilerini geliştiriyor hem de onlara bir sosyal ortam oluşturuyoruz. dedi.
Velilere spor çağrısı
Spor okulu çalışmasıyla çocukları sokağın ve çevrenin kötü alışkanlıklarından uzak tuttuklarına işaret eden Tütüncü, bir eğitim projesi kimliği kazandırdıkları spor okulu ile amatör sporun alt yapısına önemli bir destek verdiklerini vurguladı.
Velilere, çocuklarını spor okuluna göndermeleri çağrısında bulunan Başkan Tütüncü, Ücretsiz spor okullarımızdan bütün öğrencilerimizin yararlanması en önemli beklentimizdir. Velilerimizden bu konuda destek bekliyoruz. Çocuklarını güvenle bize teslim edebilirler. ifadesini kullandı.
Kapanış 29 Ağustosta
Futbol, basketbol, tenis, karate, voleybol, wushu, tekvando, güreş ve boks branşlarında düzenlenen yaz spor okulu, 29 Ağustosta sona erecek.
Spor okulunda; futbol eğitimi Hasan Doğan Stadında, salon sporları eğitimleri ise Kepez Arena ile Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Bayazıt İlköğretim Okulu ve Varsak ilköğretim Okulunun bahçelerinde bulunan çadır tarzı spor salonlarında verilecek. Öğrencilerin antrenman elbiseleri de belediye tarafından ücretsiz olarak karşılandı.