Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Teomanpaşaya 4. park
6 Temmuz 2013, Cumartesi - 20:54Kepez Belediyesi, kat artışı hizmetinden sonra modern konutların inşa edildiği Teomanpaşa Mahallesinin, park ihtiyacını hızlı bir karşılıyor. Mahallede dördüncü park da hizmete girdi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mahallede 2204 Sokakta başlattığı park çalışmasını tamamladı. Çevresini güzelleştiren, bölge sakinlerinin dinlenme, eğlence, spor yapma ve çocukların oyun alanı ihtiyacını karşılayan park, 2 dönümden oluşuyor.
Çeşitli türde ağaçların, çiçeklerin ve bitkilerin dikildiği parkta, üzeri kapalı oturma alanları, çocuk oyun mobilyaları ve açık hava spor aletleri bulunuyor.
121 yeni park
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde, mahallede 2222, 2243, 2281 nolu sokaklarda da yeni park yapılmıştı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bu yıl içerisinde mahalledeki Osman Serdengeçti Caddesine yeni bir park daha inşa edecek.
Kepezde, 29.03.2009 ile 31.05.2013 tarihleri arasında 121i yeni park, 61i tadilat olmak üzere 1 milyon 142 bin 946 m2 yeşil alan çalışması gerçekleştirildi.