Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Başköyü şehirleştiren hizmet
4 Temmuz 2013, Perşembe - 17:28Kepez Belediyesi, kuzey sınırındaki Başköy Mahallesinin merkezini, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmasıyla modern bir şehir görünümüne kavuşturdu.
Kepez Belediyesi, mahallelere götürdüğü hizmetlerin aynısını ilçeye bağlı köylerde de gerçekleştiriyor. Bugüne kadar yol, asfalt, park, muhtar evi hizmetleri alan köylerde, temel belediyecilik yatırımları artarak devam ediyor.
Belediyeye, mahalle statüsünde bağlı olan ilçenin kuzey sınırındaki Başköyün hizmet veremez hale gelen yolları modern hale getiriliyor.
Başköye 8 bin ton sıcak asfalt
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bölgenin merkez yolunda sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışması yapıldı. Mahallenin, toz ve toprak içerisindeki yollarına, 8 bin ton sıcak asfalt döküldü. Asfaltlanan yolun çevresinde 2 bin 850 m2 parke kaldırım çalışması tamamlandı. Yine yolun çevresine ise 2 bin 400 metre bordür taşı döşendi.
Sıcak asfalt, parke kaldırım ve bordür taşı çalışmasıyla mahallenin merkezi, şehir görünümüne kavuşturuldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde, Başköy Mahallesinde daha önce de 10 bin 225 metre yeni yol, 8 bin 450 metre sathi asfalt çalışması götürülmüştü.