Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Başkan Tütüncü 23 yıllık sorunu çözdü
24 Haziran 2013, Pazartesi - 21:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sanayi Sitesinde tapu bekleyen 188 esnafa tapularını vererek, 23 yıllık sorunu çözüme kavuşturdu.
Yeşil Antalya Sanayi Sitesi Kooperatifinin Mali Olağan Genel Kurulu Toplantısına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 188 esnafa tapularını vererek, 23 yıldır çözüm bekleyen problemi çözdü.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde düzenlenen toplantıya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Ak Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Antalya Gazete Bayi ve Büfeciler Odası Başkanı Adlıhan Dere, Yeşil Antalya Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İbrahim Tetikoğlu ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı.
Sanayi kimlik kazandı
Mali Olağan Genel Kurulu Toplantısında konuşan Başkan Hakan Tütüncü, göreve geldikleri günden bu yana sanayi esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiğini söyledi. Başta esnafın sosyal yaşam alanlarını genişlettiklerini dile getiren Tütüncü, yıllardır mezbele halde olan sanayi girişini ışıklandırdıklarını ve peyzaj çalışması ile modern bir görünüme kavuşturduklarını belirterek, 75. Yıl Caddesi ile sanayinin bir kimlik kazandığını kaydetti.
Ne aldatan olacağız ne de aldanan
Başkan Tütüncü konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: İyi temennilerde bulunmak, güzel sözler sarf etmek elbette ki gönülleri alır. Ancak bu neticeye ulaşmak için yeterli olmaz. Sorunları çözmek için önce o sorunlarla yüzleşmeniz gerekir. Samimiyetle çalıştığımız zaman birlik olduğumuz zaman sorunları tek tek çözeriz. Bugün burada bunun en güzel örneğini yaşıyoruz. 23 yıldır çözüm bekleyen tapu problemini, Kepez Belediyesi olarak çözüme kavuşturduk. Ve 188 esnafa tapularını dağıttık. Ne aldatan olacağız ne de aldanan olacağız. sözünü asla unutmamalıyız. Kepez Belediyesi olarak bu yaklaşımla çalışıyor, halka hizmet üretiyoruz.
Başkan Tütüncü tüm sözlerini tuttu
Yeşil Antalya Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İbrahim Tetikoğlu da yaptığı konuşmada, yıllardır özlemle bekledikleri anı yaşamanın mutluluğu içinde olduklarını ifade ederek, yıllardır verilen sözlerin hep askıda kaldığını, bu nedenle de esnafın umutsuzluğa düştüğünü söyledi. İbrahim Tetikoğlu, Başkan Hakan Tütüncünün, bugün kendilerine verdiği tüm sözleri tek tek yerine getirdiğini görmenin mutluluğu içinde olduklarını kaydetti.
Konuşmaların ardından, Başkan Hakan Tütüncü, temsili olarak 7 Yeşil Sanayi esnafına tapularını verdi.