Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü esnaf ziyaretlerine devam ediyor
24 Haziran 2013, Pazartesi - 21:43Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokuma bölgesindeki Mithat Paşa Caddesi esnafının ardından bu kez de Mehmet Akif Ersoy Caddesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
Göreve seçildiği günden bu yana ilçe halkıyla her fırsatta bir araya gelerek, sevinçlerine ve üzüntülerine ortak olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ziyaretlerini de ara vermeden sürdürüyor.
Başkan Tütüncü, Dokuma bölgesindeki Mithat Paşa Caddesi esnafının ardından bu kez de Mehmet Akif Ersoy Caddesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
Başkan Tütüncünün Mehmet Akif Ersoy Caddesi esnafına yaptığı ziyarete, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman ve Elif Derya Canbulut da eşlik etti.
Değerlendirme fırsatı buluyoruz
Caddede bulunan kasabından manavına, berberinden lokantasına varıncaya kadar bütün işyerlerini ziyaret ederek, hayırlı işler dileyen Başkan Tütüncü, hem vatandaşlarla hem de esnaflarla sohbet edip, taleplerini dinledi.
Başkan Tütüncü, esnaf ziyaretleri sayesinde vatandaşların beklenti, görüş ve önerilerini yerinde belirleme ve değerlendirme fırsatı bulduklarını ifade ederek, bölgede gerçekleştirdikleri hizmetlerin ve yatırımların, gerek yolda karşılaştığı vatandaşlar gerek ise ziyaret ettiği esnaflar tarafından takdirle karşılanmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Cadde esnafı ve vatandaşlar da Başkan Tütüncüye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, bölgede gerçekleştirilen hizmet ve yatırımlardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.