Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezin spor okuluna ilgi büyük
22 Haziran 2013, Cumartesi - 07:37Kepez Belediyesinin 1 Temmuzda başlayacak olan yaz dönemi spor okuluna başvurusu sayısı 2 bin öğrenciye yaklaştı.
Modern tesis ve eğitim olanaklarıyla Antalyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan Kepez Belediyesinin yaz dönemi spor okulu büyük ilgi görüyor. Kayıt süreci 10 Haziranda başlayan yaz spor okuluna 2 bine yakın öğrenci başvurdu.
1 Temmuzda açılışı yapılacak olan spor okuluna 3 bine yakın öğrencinin başvurması bekleniyor. En çok başvuru, futbol, basketbol ve voleybol branşlarına oldu.
Ücretsiz olan Yaz spor okulu, futbol, basketbol, tenis, karate, voleybol, wushu, tekvando, güreş ve boks olmak üzere 9 ayrı branşta düzenleniyor. Öğrencilerin, forma ve şorttan oluşan kıyafetleri, ücretsiz olarak belediye tarafından karşılanıyor.
Kayıt süreci devam ediyor
Amatör spora destek vermek ve öğrencilerin yıl sonu tatilini spor yaparak değerlendirmesi amacıyla organize edilen spor okuluna, 07-16 yaş grubundaki çocukların başvuruları kabul ediliyor.
Kayıt süreci devam eden yaz spor okuluna çocuklarını göndermek isteyen veliler, Yeni Mahalle Karatay Lisesi yanında bulunan Kepez Belediyespor Tesislerindeki kulüp idare binasında, kimlik fotokopisi (çocuklarının), 2 adet fotoğraf, sağlık belgesi ve veli izin belgesi ile kayıt işlemlerini yaptırabilirler.
Modern tesislerde spor eğitimi
Kepez Belediyesi Spor Salonunda 1 Temmuzda düzenlenecek olan törenle başlayacak olan yaz spor okulu 29 Ağustosta sona erecek.
Spor okulunda; futbol eğitimi Hasan Doğan Stadında, salon sporları eğitimleri ise Kepez Belediyesi Spor Salonunda, Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Bayezid İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulunun bahçelerinde bulunan çadır tarzı spor salonlarında verilecek.