Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Beyoğlulu öğrenciler Kepezde
19 Haziran 2013, Çarşamba - 20:42Kepez Belediyesi ile Beyoğlu Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Gençlik Değişim Projesi kapsamında Antalyaya gelen Beyoğlulu 26 öğrenci, Kepez Belediyesini ziyaret etti.
Kepez Belediyesi ile İstanbul Beyoğlu Belediyesi arasında organize edilen Gençlik Değişim Projesi kapsamında, Antalyaya gelen Beyoğlulu 26 öğrenci Kepez Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöze konuk oldu.
Öğrencileri makamında ağırlayan Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, Beyoğlu Belediyesi ve Kepez Belediyesi arasında düzenlenen değişim projesi kapsamında, Beyoğlulu öğrencileri Kepezde misafir etmekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Başkan Yardımcısı Kocagöz, Kepezli öğrencilerin de Beyoğlu Belediyesi tarafından İzmit Kandıra ilçesinde bulunan Kefken Çevre Yaz Kampı nda misafir edildiklerini belirterek, bu proje sayesinde öğrencilerin gittikleri bölgenin tarihi ve kültürel özelliklerini tanıma fırsatı bulduklarını ifade etti.
Kepez Belediyesi ile Beyoğlu Belediyesi arasında 2008 yılında imzalanan Gençlik Değişim Projesi kapsamında her iki ilçenin öğrencileri karşılıklı olarak İstanbulu ve Antalyayı ziyaret ediyor. Proje sayesinde öğrenciler, farklı illeri yakından tanıma, kültürel ve tarihsel özelliklerini öğrenme imkanı buluyor.
Proje kapsamında Kepez Belediyesi tarafından Öğretmen Evinde konuk edilen öğrenciler, kalacakları 6 gün içerisinde Antalyanın tarihi ve turistik yörelerini tanıma fırsatı bulacak.