Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Engelleri aşan sergi Kepezde
19 Haziran 2013, Çarşamba - 20:36Engeliniz Engelimizdir diyen Kepez Belediyesi, ATSO Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencisi, işitme engelli Mustafa Alper Kocabıyıkın Kişisel Resim Sergisine ev sahipliği yaptı.
Sadece özel günlerinde değil, yılın her gününde engelli dostlarımızlayız. diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kültür ve sanat etkinliklerinde engelli bireylere kucak açıyor.
ATSO Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencisi, işitme engelli Mustafa Alper Kocabıyık, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM) fuaye alanında ilk Kişisel Resim Sergisini açtı. Başkan Hakan Tütüncünün kurdele kesmesiyle açılışı yapılan sergide, kara kalem, pastel ve kuru boya ile yapılmış 60 resim yer alıyor.
Başkan Hakan Tütüncü, açılış öncesi yaptığı konuşmada, Kepez Belediyesi olarak engelli bireyleri her platformda öne çıkardıklarını, onları yılın sadece özel günlerinde değil tüm günlerinde hatırladıklarını söyledi. İşitme engelli Mustafa Alper Kocabıyıkın yapmış olduğu çalışmalarla engelli bireylere örnek oluşturduğunu dile getiren Tütüncü, Kocabıyıkın sergisine ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.
Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Adnan Menderes Bulut ve çok sayıda davetli ile birlikte açılışını yaptığı sergiyi gezdi. Sergi 25 Haziran Salı gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.