Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepeze hizmet fazilettir
18 Haziran 2013, Salı - 06:17Başkan Hakan Tütüncü, 4 yılda 771 km asfalt çalışması yaptıklarını belirterek, bu sezon asfalt hizmetindeki başarı çıtasını daha da yukarı çıkaracaklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2013 asfalt sezonunun açılışı dolayısıyla Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına yemek verdi.
Fen İşleri şantiyesinin bahçesindeki yemeğe, Başkan Tütüncü, Başkan Yardımcıları Mesut Kocagöz, Ömer Ali Acar, Orhan Kocaağa, birim müdürleri, çalışanlar ve Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Musa Göncü katıldı.
Asfalttaki başarı devam edecek
Başkan Tütüncü, konuşmasında Fen İşleri çalışanlarına seslenerek, Sizler Kepeze hizmet üreten, Kepezi güzelleştiren en önemli güçlerin başında geliyorsunuz. dedi.
Hizmete aç bir bölge olan Kepezde belediyecilik hizmetleri yapmanın bir fazilet olduğunun altını çizen Tütüncü, konuşmasının devamında şunları söyledi: Cenabı Allah hizmetlerimizi yaparken bizleri kazalardan, belalardan, musibetlerden, görünmez felaketlerden korusun; bu sezonu da sağlıkla, afiyetle tamamlamayı nasip etsin. Bundan önceki sezonlarda gösterdiğiniz başarıyı bu sezon daha da yukarı çıkaracağız. Birlikte Kepezi daha da güzelleştirmeye devam edeceğiz. Kepez halkı adına yaptığınız güzel hizmetlerden dolayı sizlere yürekten teşekkür ederim.
Çalışanlara yangın tatbikatı
Yemeğin ardından, Kepez Belediyesi Arama Kurtarma Sorumlusu Şaban Kibar, asfaltlama çalışmaları sırasında yaşanabilecek olası yangınlara müdahale konusunda çalışanları tatbikatla bilgilendirdi.
Fen İşleri Müdürlüğü, 01.04.2009 ile 31.05.2013 tarihleri arasında 261 km yeni yol, 481 km sathi kaplama asfalt, 290 km sıcak asfalt, , 308 bin m2 kaldırım, 25 km yağmur suyu drenaj kanal, 27 adet muhtar evi, 11 adet taksi durağı ve 10 adet köprü çalışması yaptı.