Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez 138 adet otoparkı asfaltlıyor
18 Haziran 2013, Salı - 18:00Kepez Belediyesi, konutlar için ayrılan açık otopark alanlarını asfaltlıyor. 5 mahalledeki 138 adet otoparkın asfaltlanması için 11 bin ton asfalt kullanılacak.
Kepez Belediyesi, dev yatırımlarla marka bir şehir kimliği kazandırdığı ilçede, vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını karşıladığı kamusal alanları da güzelleştiriyor.
Fen İşleri Müdürlüğü, imar planında konutlar için ayrılan otopark alanlarında geçtiğimiz yıl başlattığı asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Sıcak asfalt çalışmasıyla, oto park alanlarında yaşanan çamur ve toz çilesinin sona erdirilmesi amaçlanıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz yıl, Kuzeyyaka Mahallesinde 48, Gündoğdu Mahallesinde 72, Yeni Mahallede 66, Gülveren Mahallesinde 11 ve Yeşilyurt Mahallesinde 48 otopark alanını asfaltladı.
Bu yıl ise 5 mahallede konutların kullandığı 138 adet otopark alanı asfaltlanacak. Kuzeyyaka Mahallesinde başlatılan otopark alanlarının asfaltlanması çalışmasında 11 bin ton sıcak asfalt kullanılacak.