Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
AKMEKten 4. yıl genel sergisi
15 Haziran 2013, Cumartesi - 21:32Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)nda eğitim gören kursiyerler, bir yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaları, Narin eller, nadir işler 4. yıl genel sergisi ile görücüye çıkarıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, 41 projesinden biri olan ve yılda ortalama 5 binin üzerinde kursiyerin yararlandığı AKMEK, Narin eller, nadir işler 4. yıl genel sergisi ile kursiyerlerinin el emeği göz nuru çalışmalarından oluşan eserleri Antalyalılarla buluşturuyor.
AKMEK Sakarya, Dokuma, Varsak, Yeşilyurt, Duacı ve Osman Gazi kurs merkezlerinde eğitim gören kursiyerlerin çalışmalarından oluşan AKMEK Yıl Sonu 4. Genel Sergisi, 17 Haziran Pazartesi günü saat 18.00de AKMEK Sakarya Kurs Merkezi binasında düzenlenecek olan törenle açılacak.
Başkan Hakan Tütüncü, AKMEK kursiyerlerin bir yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaları, 17 Haziran Pazartesi günü Sakarya Kurs Merkezinde sergiye çıkaracaklarını belirterek, tüm Antalyalıları sergi açılışına davet etti.