Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Miniklere sevgi ve saygı tavsiyesi
13 Haziran 2013, Perşembe - 06:17Halide Edip Adıvar Anaokulunun yıl sonu etkinliğine katılan Başkan Tütüncü, minik öğrencilerden, öğretmenlerine, ailelerine, arkadaşlarına karşı saygı ve sevgide kusur etmemelerini istedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa ilçesi Sedir Mahallesinde hizmet veren Halide Edip Adıvar Anaokulunun, öğrencileri için düzenlediği dondurma partisine katıldı. Öğrenciler, Başkan Tütüncüyü çiçeklerle karşıladı.
Okulun bahçesinde düzenlenen etkinlikte öğrencilerle yakından ilgilenen Tütüncü yaptığı konuşmada, Hepinizi çok sevdiğim, değer verdiğim için sizin yanınızda olmak istedim. Öğretmenlerinize, ailelerinize, arkadaşlarınıza karşı sevgi ve saygıda kusur etmeyin. diye konuştu.
Günün anısına pasta kesildi
Başkan Hakan Tütüncü daha sonra iş adamı İbrahim Şencan ile öğrencilere kornet dondurma dağıttı. Tütüncü ve Şencan, öğretmenler, okul aile birliği üyeleri ve öğrencilerle günün anısına pasta kesti.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Halide Edip Adıvar Anaokulu adına manevi desteklerinden dolayı, iş adamı Şencana plaket verdi.
Okul Müdürü Tuba Özkır da katılımdan ve eğitime verdiği desteklerden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.